İnsan Kaynakları Politikası

İnsan Kaynakları Politikası

İnsan kaynakları politikası: Müşteri odaklı yaklaşımla çalışanları bağlı oldukları departmanda konumlandırmak, potansiyeli yüksek çalışanları seçmek, çeşitli iş faaliyetlerinde rotasyon gelişimi ile uygulamalar sağlamak, performans yönetim sistemi ile çalışan performansını değerlendirmek, atamalarını planlamak, atamak ve sürdürmektir. Çalışanlarımızla uzun vadeli bir iş birliği. Her seferinde yeni fikirlere yanıt veren, yaratıcı, güvenilir, çağdaş uygulamalı insan kaynakları politikaları, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik kurallara güven veren vizyon ve misyona bağlı kalmaktadır.

Kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşmak, güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir ve çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayamak.

İnsan Kaynaklarının Misyonu:

Tarım sektöründe öncü bir kuruluş olan Gümüşdoğa, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan kaynaklarının misyonu, Gümüşdoğa’nın tarım sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynaklarının Vizyonu:

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, su ürünleri sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

cropped-favicon-2.png
İşleme Paketleme Tesisleri

Güllük İşleme ve Paketleme : Güllük Bucak Merkezi Mah. Kocakışla Milas – MUĞLA
Milas Selimiye Şube (Füme) : Kızılcakuyu Mah. Merkez Sok. No:101/A Milas – MUĞLA
Mersin İşleme ve Paketleme : Atık Mah. Çayır Sokak No:211 /A Silifke – MERSİN
Elazığ Şube :Bezirgan Sok. No:8/1 Değirmenbaşı Keban – ELAZIĞ
Sinop  İşleme ve Paketleme Tesisi : Demirci Köyü OSB No:8 Merkez – SİNOP

İletişim

Merkez Ofis : Akyol Mahallesi Merkez Sokak No:240/A Milas – MUĞLA
Telefon: +90 252 536 62 29
Satış Ofisi: +90 536 283 76 23
Faks: 0252 536 6002
E-posta: info@gumusdoga.com.tr
Gümrük ve Lojistik: erol.arbac@gumusdoga.com.tr

© Tüm Hakları Saklıdır – 2021