Hakkımızda

Hakkımızda

Gümüşdoğa Su Ürünleri

1997 yılında Muğla’nın Milas ilçesinde tecrübeli iş insanı Halil GÜMÜŞEL tarafından kurulan Gümüşdoğa Su Ürünleri A.Ş bir aile şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Balık yemi üretimi ve satışı ile başlayan bu yolculukta Gümüşdoğa Su Ürünleri A.Ş, Türkiye’nin önde gelen balık yetiştiricisi, su ürünleri ihracatçısı ve yem üreticisi konumundadır.

Yıllar içinde emin adımlarla büyüyen Gümüşdoğa Su Ürünleri A.Ş bugün, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunun çiftliklerinde uzman kadrosu ile Levrek, Çipura, Alabalık Türk Somonu ve Granyöz yetiştirip, yetiştirdiği ürünleri kendi tesislerinde işledikten sonra hem Türk tüketicilerine sunmakta hem de Dünya’da 45 ’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Kaliteli, çevreye saygılı ve sürdürülebilir üretim anlayışı ile üretim yapan Gümüşdoğa Su Ürünleri A.Ş, bugün, 2000 ‘den fazla kişiye istihdam sağlayan, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları listesinde 136. sırada yer alan bir şirkettir.

Uzman Ekip

Alanında uzman teknik personeli ile yapılan üretimler çok hassas bir şekilde kontrol edilmektedir.

İleri Teknoloji

Türkiye’deki en büyük kurulu kapasitesiyle üretim yapmakta ve kullanmakta olduğu ileri teknoloji ekipman bulunmaktadır.

Hizmet

Satış sonrası ürünler, sürekli olarak kontrol edilerek, müşteri ihtiyaçları takip edilmekte ve müşterilerine ürün ulaşımında hızlı bir...

Şirketimiz İstanbul Sanayi Odasının
TÜRKİYE’NİN 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU sıralamasında

492

2011 Yılı

480

2012 YIlı

384

2013 Yılı

372

2014 Yılı

320

2015 Yılı

250

2016 Yılı